Marquee News Scroller

.....z cenníka do pozornosti:   quadripolárna RÁDIOFREKVENCIA – tvár: 17,00 € (absolútna novinka) .......... diamantová MIKRODERMABRAZIA – tvár: 11,00 € (s medikálnymi hlavicami); .......... ČISTENIE hĺbkové základné: 7,90 € (....+ hĺbkové čistenie prístrojom scin scruber + ručne, + ozonizér +.........)
   
   
   
   
   
   
   
   
   


 

 

Quadripolárna RÁDIOFREKVENCIA (RÁDIOTERMOLIFTING) – absolútna novinka:

 

V čom je rádiofrekvencia jedinečná?.. pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kožeo 5-10 rokov, čo je naozaj výnimočné. Rádiofrekvencia sa využíva na celkové rozjasnenie pleti a redukciu vrások. Jednou z jej nespočetných výhod je určite aj to, že sa dá používať celoročne. Nemá takmer žiadne nežiaduce účinky a ak sa aj u pacienta objaví mierne začervenanie, po chvíli ustúpi.

 

Mechanizmus:Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, rádiofrekvencia mení svoju energiu na tepelnú, a tým výrazne ovplyvňuje štruktúru kolagénu a elastínu. Rádiofrekvencia zahrieva tkanivo do hĺbky 2-6 mm. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, vypnutiu pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre.

 

Odporúča sa:Tak, ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, ošetrenie nie je jednorazové a odporúča sa ho aspoň 5 krát zopakovať v intervale cca 10 dní. Po ukončení kúry sa odporúča opakovaná aplikácia ošetrenia každých 1 – 2 mesiace na udržanie dosiahnutého výsledku. Želaný efekt (dostaví sa do 6 mesiacov po poslednom ošetrení) je viditeľný na napätej koži, vo vyhladených vráskach. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom.