Marquee News Scroller

.....z cenníka do pozornosti:   quadripolárna RÁDIOFREKVENCIA – tvár: 17,00 € (absolútna novinka) .......... diamantová MIKRODERMABRAZIA – tvár: 11,00 € (s medikálnymi hlavicami); .......... ČISTENIE hĺbkové základné: 7,90 € (....+ hĺbkové čistenie prístrojom scin scruber + ručne, + ozonizér +.........)
   
   
   
   
   
   
   
   
   


 

 

ULTRAZVUK:

 

V čom je jedinečný?..ošetrenie ultrazvukom patrí v súčasnosti k najosvedčenejším metódam v kozmetike a medicíne. Pre kozmetiku je najdôležitejší fonoforézny účinok. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité, emulzné a výživové látky vynikajúco aplikujú (podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov). Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom.

 

Mechanizmus: Ultrazvuk preniká do tkanív do hĺbky niekoľkých milimetrov, kde sa prejavujú jeho účinky: krvné cievy sa rozšíria, zrýchli sa metabolizmus, zlepší sa priepustnosť bunkovej membrány, zrýchli sa tok lymfy a ustúpi zápal. Tieto priaznivé účinky je možné využiť aj pri kozmetických ošetreniach. Vpravovanie rôznych aktívnych zložiek do pleti ultrazvukom pripomína ionoforézu. Skúsenosti dokázali, že stupeň vstrebávania zložiek rozpustných v tukoch alebo obsiahnutých v lipozómoch sa vďaka ultrazvuku znásobuje.